GENEL BİLGİLER

Kongre Merkezi:

3. Uluslararası Sağlık Bilimleri Kongresi 29 Kasım – 01 Aralık 2018 tarihleri arasında The Ankara Hotel, Ankara'da gerçekleştirilecektir.

Kongrenin Dili:

Kongre’nin resmi dili Türkçe ve İngilizce’dir.

Katılım Sertifikası:

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Davet Mektubu:

Kayıt işlemini yaptırmış tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Sergi Alanları:

Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla The Ankara Hotel’de geniş bir alan ayırılmıştır. Sergi alanlarına girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

Sunu Teslim & Kontrol Odası:

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.

Bildiri Gönderimi:

Bildiriler Abstractagent Online Bildiri Modülü (www.saglikbilimlerikongresi.com) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Posterler:

Değerlendirme sonucunda poster olarak kabul edilen klinik çalışmalar basılı poster şeklinde yayımlanacak ve katılımcılar tarafından kongre süresince poster alanında incelenebilecektir.